Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0676
OBOWIĄZKI:
- sprzątanie- obieranie warzyw- porządki w kuchni- zmywanie - godziny pracy: 6-14, 14-22- praca w dni wolne- pracodawca oferuje zakwaterowanie, wyżywienie oraz pokrycie kosztów dojazdu do pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

komunikatywna znajomość języka ormiańskiego, gruzińskiego i rosyjskiego

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi