Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0068
OBOWIĄZKI:
krojenie mięsa, warzyw, owocó, dbanie o porządek w kuchni, przygotowywanie posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

h3

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: wczoraj
OBRÓBKA ARTYKUŁÓW SPOZYWCZYCH, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NACZYŃ I POMIESZCZEŃ KUCHENNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE -...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- sprzątanie- obieranie warzyw- porządki w kuchni- zmywanie - godziny pracy: 6-14, 14-22- praca w dni wolne- pracodawca oferuje zakwaterowanie, wyżywienie oraz pokrycie kosztów dojazdu do pracy Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik kucharza

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Sulejów
Dodane: wczoraj
Prace pomocnicze przy przygotowywaniu potraw kuchni arabskiej wg. oryginalnych receptur.Praca w godzinach 11:00 - 14:00, 14:00 - 22:00. Praca w dni wolne. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik pomocniczy gastronomii

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Wiewiórczyn
Dodane: 2024-02-22
wg programu stażu, Fundusz Unijny Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ