Praca: Pomoc kucharza

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomoc kucharza
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/4709
OBOWIĄZKI:
- przyrządzanie prostych potraw tzw. street food-u (np. potrawy z kurczaka, burgery, tortille) z zastosowaniem podst. urządzeń kuchennych: obieraczka do ziemniaków i warzyw, szatkownica do warzyw, piec konwekcyjnyUmowa zlecenie na okres: 3 lata.Minimalna ilość godzin pracy/ tydzień 20.Godziny pracy: 11-15, 15-19, 19-23.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:

- doświadczenie zawodowe dotyczy pracy w gastronomii (np. kelner, pomoc kuchenna itp.)- umiejętność obsługi podst. urządzeń kuchennych: obieraczka do ziemniaków i warzyw, szatkownica do warzyw, piec konwekcyjny- umiejętność przygotowywania podstawowych dań tzw. street food-u (potrawy z kurczaka, burgery, tortille)- niezbędna książeczka (lub orzeczenie lekarskie) dc. sanit. - epidem.

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi