Praca: Pokojowa/y


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pokojowa/y
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/21/2076
OBOWIĄZKI:
Pomoc w utrzymaniu higieny u mieszkańców; wymiana bielizny pościelowej; pomoc w rozmieszczaniu posiłków; zmywanie naczyń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim



Zobacz podobne oferty

h3

Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2021-11-29
prace polegające na pomocy mieszkańcom w czynnościach życia codziennego, sprzatanie pokoi, pomieszczeń i korytarzy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Opoczno
Dodane: 2021-11-25
SPRZĄTANIE POKOI HOTELOWYCH, ZMIANA POŚCIELI, FIRAN ORAZ BIEŻĄCE PRANIE, SPRZATANIE SANITARIATÓW, DBANIE O CZYSTOŚĆ, BIEŻACA WYMIANA RĘCZNIKÓW, UZUPEŁNIANIE ŚRODKÓW CZYSTOŚCI. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2021-11-25
prace porządkowe , utrzymanie czystości Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
POZNAJ OFERTĘ

Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2021-11-22
sprzatanie pomieszczeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
POZNAJ OFERTĘ