Praca: Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pokojowa
Miejsce pracy: Góra Świętej Małgorzaty
Numer: StPr/22/0524
OBOWIĄZKI:
1. Pomoc w roznoszeniu posiłków.2. Pomoc mieszkańcom w ścieleniu łóżek.3. Pomoc w utrzymaniu czystości w szafach i szafkach przyłóżkowych. 4. Porządkowanie pomieszczeń- pokoi mieszkańców, łazienek, korytarzy, stołówki, świetlicy, łącznika, pomieszczeń biurowych itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Uprawnienia: badania na nosicielstwo

Miejsce pracy:

Góra Świętej Małgorzaty

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy