Praca: Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pokojowa
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/20/1567
OBOWIĄZKI:

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy, - zapoznanie z przepisami BHP i ppoż., - utrzymywanie czystości w pomieszczń DPS-u, - utrzymywanie w czystości pokoi mieszkańców DPS-u, - utrzymywanie w czystości pomieszczeń administracyjnych DPS-u, - inne prace porządkowe zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Głowno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu