Praca: Pokojowa


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pokojowa
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0600
OBOWIĄZKI:
- utrzymanie czystości w pomieszczeniach placówki;- transport bielizny, odzieży do pralni i z pralni;- pomoc przy karmieniu niesamodzielnych;- pomoc przy zmianie bielizny osobistej i pościelowej;- sprzątanie po posiłkach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie



Zobacz podobne oferty

Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Wola Chruścińska
Dodane: wczoraj
- wykonywanie prac porządkowych;- dbanie o czystość w pomieszczeniach mieszkalnych DPS, sanitariatach. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Wola Chruścińska
Dodane: 2024-06-23
- wykonywanie prac porządkowych;- dbanie o czystość w pomieszczeniach mieszkalnych DPS, sanitariatach; Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ