Praca: Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pokojowa
Miejsce pracy: Wola Chruścińska
Numer: StPr/24/0419
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań:-wykonywanie prac porządkowych-dbanie o czystość w pomieszczeniach mieszkalnych DPS,sanitariatachRodzaj kwalifikacji lub umiejętności zawodowych pozyskanych przez bezrobotnego:-umiejętność wykonywania prac porządkowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wola Chruścińska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie