Praca: Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach
Pokojowa
Miejsce pracy: Dąbrowa (pow. wieluński, gm. Wieluń), Dąbrowa
Numer: StPr/24/0019
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości w domu pomocy społecznej, pomoc pensjonariuszom w czynnościach toaletowych,dbanie o porządek w pokojach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: umiejętność pracy z ludzmi chorymi i starszymi

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach