Praca: Pneumatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Pneumatyk
Miejsce pracy: Zapole
Numer: StPr/20/0944
OBOWIĄZKI:
Składanie pojazdów pod kątem pneumatycznym i/lub elektrycznym . Praca z dużą różnorodnością pojazdów oraz z różnymi mediami - hydraulika, pneumatyka, elektryka.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: b.dobra znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:

[Inne] : umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych, wiedza na temat podstawowych elementów pneumatyczno-elektrycznych w pojazdach, rozumienie działania pneumatyki i elektryki w pojazdach, pracowitość, rzetelność, bez nałogów

Miejsce pracy:

Zapole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu