Planista / dyspozytor w transporcie cystern spożywczych

Praca: Planista / dyspozytor w transporcie cystern spożywczych

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy

Szefa Zespołu Planistów
z własną bazą klientów na rynku europejskim w transporcie cystern spożywczych.

Oferujemy możliwość pracy zdalnej lub w siedzibie firmy (Ślesin, k. Nakła nad Notecią)

Obowiązki:
  • organizowanie pracy własnej w oparciu o obowiązujące regulacje prawne,
  • stały kontakt z kontrahentami z własnej bazy klientów,
  • przyjmowanie/wprowadzanie zleceń transportowych,
  • koordynowanie i planowanie optymalnego wykorzystania pojazdów, aby zapewnić ciągłość wykonywanych zadań przewozowych,
  • planowanie pracy kierowców - kontrolowanie punktualności dostaw w oparciu
    o obowiązujące przepisy czasu pracy kierowcy,
  • sporządzanie raportów,
  • inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w celu poprawy efektywności pracy działu,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie/wyższe preferowane transport i logistyka,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców,
  • znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych,
  • znajomość rynku transportowo-spedycyjnego,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność organizacji czasu pracy.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • aktywny udział w rozwoju firmy,
  • możliwość pracy zdalnej lub w siedzibie firmy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)