Praca: Piekarz


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Piekarz
Miejsce pracy: Leźnica Mała
Numer: StPr/20/0480
OBOWIĄZKI:
1. Urabianie ciasta.2. Nawilżanie ciasta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: chęć do pracy

Miejsce pracy:

Leźnica Mała


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy



Zobacz podobne oferty

Piekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Osjaków
Dodane: 2021-01-15
nadzór nad recepturami, przygotowanie produkcji, wypiek chleba.
POZNAJ OFERTĘ

Piekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Leźnica Mała
Dodane: 2021-01-15
1. Urabianie ciasta.2. Nawilżanie ciasta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: chęć do pracy
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik piekarza

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Podkonice Miejskie
Dodane: 2021-01-10
krojenie, pakowanie pieczywa, przygotowanie produkcji, sprzątanie po produkcji Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: gotowość do wyrobienia książeczki zdrowia,gotowość do pracy na...
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik piekarza

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Lipiny
Dodane: 2021-01-08
Pomoc przy wyrabianiu i pieczeniu pieczywa; czyszczenie blach i stołów; wykonywanie czynności związanych z dzieleniem ciasta; formowanie kęsów ciasta; dbanie o czystość pomieszczeń. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ