Praca: Pakowacz


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pakowacz
Miejsce pracy: Podlas
Numer: StPr/22/0527
OBOWIĄZKI:

kompletowanie części zamiennych pod zamówienia klienta, pakowanie oraz wysyłka towarów, wystawianie listów przewozowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Miejsce pracy:

Podlas


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej



Zobacz podobne oferty

h3

Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Smolice
Dodane: wczoraj
kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem, spesyfikacja z użyciem urządzeń ( celefoniarka, zgrzewarka, foliarka Delta 200XW), kompletowanie paczek do wysyłki. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: wczoraj
kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem i spesyfikacją z użyciem urządzeń ( celefoniarka, zgrzewarka, foliarka Delta 200XW), kompletowanie paczek do wysyłki. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Pakowacz/pakowaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Konstantynów Łódzki
Dodane: 2022-12-02
Pakowanie wyrobów gotowych (kopert/torebek), kontrola jakości produktów i opakowań. Umowa o pracę docelowo na czas nieokreślony. System pracy trzyzmianowy, w godzinach 6-14; 14-22 oraz 22-6. Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2022-12-02
Znajomość zasad bezpieczeństwa,umiejętność uruchamiania i zatrzymania maszyn,znajomość zasad poprawnego pakowania produktu,nauka podstawowych asortymentów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ