Praca: Pakowacz


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pakowacz
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/21/0756
OBOWIĄZKI:

PRZYGOTOWANIE USZYTEJ ODZIEŻY DO WYSYŁKI (OBCINANIE, PAKOWANIE W TOREBKI I OPAKOWANIA).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie



Zobacz podobne oferty

h3

Magazynier - Pakowacz

Norautron Mechanics Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Zduńska Wola
Dodane: dzisiaj
Opis stanowiska: Kompletowanie i pakowanie zamówień do wysyłki (praca z paczkami, europaletami) Odpowiednie oznakowanie detali oraz palet wysyłkowych Przygotowanie dokumentacji wysyłkowej Wymagania: Dyspozycyjność,...
POZNAJ OFERTĘ

Pakowacz ręczny /pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: wczoraj
-praca na hali produkcyjnej-praca przy rozkładaniu i kompletowaniu towarów przed wysyłką-etykietowanie -pakowanie towarów -sprawdzanie stanu towarów -obsługa skanera magazynowego -wykonywanie prac introligatorskich...
POZNAJ OFERTĘ

Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: 2021-12-06
Konfekcjonowanie, pakowanie towarów. Praca stojąco chodząca, wymagająca dźwigania. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Obsługa skanera
POZNAJ OFERTĘ

Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Dobroń
Dodane: 2021-12-06
pakowanie produktów; sortowanie; zabezpieczenie produktów przez zniszczeniem; dbanie o czystość na stanowisku pracy.Umowa zlecenie. Praca według zleceń: 23 h/tydzień. Dyspozycyjność od poniedziałku do soboty w...
POZNAJ OFERTĘ