Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Błaszki
Numer: StPr/21/1156
OBOWIĄZKI:
pakowanie towaru, zabezpieczenie towaru przed zniszczeniem, pakowanie towaru z linii produkcyjnej do koszy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : mile widziane doświadczenie 1 m-c na tym stanowisku w ostatnim roku, dyspozycyjność w godzinach 5-17, 17-5, praca w zespole, chęć do pracy, zaangażowanie, mile widziane zdolności manualne

Miejsce pracy:

Błaszki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu