Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/22/0512
OBOWIĄZKI:
Odpowiada za kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki, zajmuje się zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniem, kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją, dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru, obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów, obsługa skanera magazynowego, ręczne wykładanie towaru na linie produkcyjne i dopasowanie towaru w kartony zgodnie z wagą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie