Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/21/1430
OBOWIĄZKI:
Konfekcjonowanie, pakowanie, dźwiganie,. Praca stojąco-chodząca, wymagająca dźwigania. Praca w systemie trzyzmianowym, również w dni wolne. Teren wykonywania pracy w siedzibie pracodawcy + teren Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa skanera

Wymagania inne:

[Inne] : Teren wykonywania pracy w siedzibie pracodawcy + teren Polski

Miejsce pracy:

Głowno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu