Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/2441
OBOWIĄZKI:

- pakowanie i sprawdzanie stanu towarów - rozkładanie towarów na półkach magazynowych - naklejanie stikerów na towar według nazwy i innych znaczników - kompletowanie towarów przed wysyłką - obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów - praca przy produkcji na hali produkcyjnej - miejsce wykonywania pracy ul. Wersalska 47/75, 91-212 Łódź, przewidywana możliwość zatrudnienia w innych zakładach pracy w całej Polsce, m.in.: ul. Wróblewskiego 39/41, 94-103 Łódź, ul. Warszawska 75, 95-200 Pabianice.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi