Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0728
OBOWIĄZKI:

- obsługa maszyn pakujących typu SE01, BLM1, RSM1 o zaawansowanej technologii - wykonywanie czynności na w/w maszynach Praca na 3 zmiany w godzinach 06:14; 14:22; 22:06

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

- umiejętność obsługi maszyn pakujących typu SE01, BLM1, RSM1 o zaawansowanej technologii - ukończone szkolenie z wykonywania czynności na maszynach czynności potwierdzone certyfikatem

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 810 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi