Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Dylów Szlachecki
Numer: StPr/20/0364
OBOWIĄZKI:

zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dylów Szlachecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Zobacz podobne oferty

Pakowacz - Magazynier

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź - ul. Przybyszewskiego 176/178
Dodane: dzisiaj
Stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę Szkolenia i warsztaty podnoszące kwalifikacje oraz poszerzające wiedzę produktową Benefity pozapłacowe kompletowanie i pakowanie zamówień do...

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2020-10-15
Pakowanie torebek z wyrobem gotowym do kartonów; kontrola pakowanych torebek zgodnie z obowiązujacymi procedurami i eliminacja wadliwych torebek; udział w prszejściach smakowych zgodnie z planem produkcji (czysczenie...

Dodane: 2020-09-22