Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Drzewica
Numer: StPr/24/0075
OBOWIĄZKI:
KOMPLETOWANIE I PRZYGOTOWANIE TOWARÓW DO WYSYŁKI, ZABEZPIECZENIE TOWARÓW PRZED USZKODZENIEM W TRAKCIE TRANSPORTU DO ODBIORCY, ROZKŁADANIE TOWARÓW NA PÓŁKACH MAGAZYNOWYCH, KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ KLIENTÓW ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM / SPECYFIKACJĄ, PAKOWANIE TOWARÓW I PRZYGOTOWYWANIE DO WYSYŁKI, DOKONYWANIE WIZUALNEJ KONTROLI JAKOŚCI TOWARU PRZED PRZYGOTOWANIEM WYSYŁKI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE PRZY PAKOWANIU I WYSYŁCE TOWARÓW.

Miejsce pracy:

Drzewica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie