Pakowacz ręczny -pracownik wykańczalni

Praca: Pakowacz ręczny -pracownik wykańczalni

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/1826
OBOWIĄZKI:

pakowanie odzieży, prasowanie, etykietowanie, obcinanie nitek, nabijanie nitów, guzików, wykonywanie dziurek, składanie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Umiejętność obsługi dziurkarki-guzikarki

Wymagania inne:

[Inne] : umiejętność obsługi nitownicy - firmy Pessani -Pozuollo Martensa, guzikarki - firmy KITT Gambulgiani Italy oraz dziurkarki - firmy Brothers Industries

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu