OtC Accountant with Italian [Rekrutacja prowadzona online]

Praca: OtC Accountant with Italian [Rekrutacja prowadzona online]

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 9-7-59217

Dla naszego Klienta,międzynarodowego centrum finansowego w zwiazku z rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko OtC Accountant with Italian.

Miejsce pracy: Łódź (aktualnie home office)

Zadania:
  • Przetwarzanie księgowań wyciągów bankowych i zapewnienie wysokiego poziomu prawidłowych alokacji.
  • Uzgadnianie kont bankowych;
  • Uzgadnianie rezerw, korekt oraz prowadzenie czynności księgowych związanych z rabatami i prowizjami handlowymi;
  • Odpowiadanie na zapytania od innych jednostek firmy lub działów dotyczących spraw księgowych O2C.
  • Identyfikowanie i wdrażanie ciągłego doskonalenia i innowacyjnych rozwiązań procesowych.
  • Przegląd i opracowanie procedur O2C, aktualizacja instrukcji procesowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, ekonomii, księgowości lub podobne;
  • Dobra znajomość j. włoskiego;
  • Dobra znajomość j. angielskiego;
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisk;
  • Doświadczenie w pracy w branży BPO/SSC;
  • Dobra znajomość Microsoft Excel;
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Dobre umiejętności analityczne i podejście do rozwiązywania problemów.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Otwartość na zmiany i ulepszenia.
Informacje dodatkowe:
  • Umowa o prace;
  • Praca pełną wyzwań;
  • Praca u pracodawcy o bardzo dobrej marce;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Owoce w biurze;
  • Karta sportowa;
  • Szeroki pakiet benefitów.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”