Praca: Opiekun


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Opiekun
Miejsce pracy: Przyłęk (pow. opoczyński, gm. Paradyż), Przyłęk
Numer: StPr/24/0497
OBOWIĄZKI:
ORGANIZOWANIE ZAJĘĆ UCZESTNIKOM DOMU SENIORA, OPIEKA NAD UCZESTNIKAMI DOMU SENIORA.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Przyłęk


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie



Zobacz podobne oferty

h3

Opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Patrzyków
Dodane: dzisiaj
opieka nad osobami starszymi i osobami niepełnosprawnymi Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: ! Prawo jazdy kategorii B Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pęczniew
Dodane: wczoraj
opieka nad uczestnikami,pomoc przy dowozachpomoc w prowadzeniu zajęć/treningów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Młodszy opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Góra Świętej Małgorzaty
Dodane: 2024-07-22
1. Pomoc w zabiegach pielęgnacyjnych : kąpiel, golenie mieszkańców, itp.2. Karmienie mieszkańców, których stan tego wymaga.3. Pomoc mieszkańcom przy zakupach.4. Pomoc w zorganizowaniu czasu wolnego mieszkańcom....
POZNAJ OFERTĘ

Opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Miedzna Drewniana
Dodane: 2024-07-15
ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ