Praca: Opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Opiekun
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0117
OBOWIĄZKI:
opieka nad starszymi osobami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: Opiekunka osób starszych, chorych i niepełnosprawnych z praktyką

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim