Praca: Opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Opiekun
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0071
OBOWIĄZKI:
- utrzymywanie mieszkańców we właściwej higienie osobistej;- pomoc przy myciu, kąpieli, czynnościach samoobsługowych;- karmienie ciężko chorych;- utrzymywanie czystości w szafkach z odzieżą, szafkach przyłóżkowych;- aktywizacja mieszkańców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

predyspozycje do pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie