Opiekun w domu pomocy społecznej

Praca: Opiekun w domu pomocy społecznej


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Opiekun w domu pomocy społecznej
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/22/0734
OBOWIĄZKI:
opieka nad osobami starszymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

h3

Opiekun w domu pomocy społecznej

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Łaznowska Wola
Dodane: dzisiaj
nauka pielęgnowania i dbania o zdrowie i higienę podopiecznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
POZNAJ OFERTĘ

Koordynator Działań Socjalnych dla Podopiecznych Fundacji

Fundacja GAJUSZ

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, Dąbrowskiego 87
Dodane: 2022-06-23
ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU: współpraca z Rodzinami będącymi pod opieką fundacji w zakresie organizacji pomocy materialnej, kontaktów z instytucjami zewnętrznymi, przygotowania dokumentacji itp. monitoring i...
POZNAJ OFERTĘ

Opiekun w domu pomocy społecznej

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2022-06-02
pomoc w codziennych czynnościach mieszkańców Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Uprawnienia: Opiekunka osób...
POZNAJ OFERTĘ

Opiekun w domu pomocy społecznej

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2022-06-01
pielęgnacja chorych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
POZNAJ OFERTĘ