Opiekun w domu pomocy społecznej

Praca: Opiekun w domu pomocy społecznej

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce pracy: Łochyńsko
Numer: StPr/21/0210
OBOWIĄZKI:
pomoc w obsłudze mieszkańców podczas posiłków;wykonywanie czynności higieniczno - pielęgnacyjnych oraz pomoc w aktywizowaniu mieszkańców do samodzielnego wykonywania czynności; pomoc w organizowaniu czasu wolnego;
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie lub dyplom w zawodzie opiekuna w DPS.

Miejsce pracy:

Łochyńsko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim