Opiekun / Opiekunka osób starszych w domu opieki seniora

Praca: Opiekun / Opiekunka osób starszych w domu opieki seniora

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska
  • wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych
  • podawanie posiłków
  • kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi
  • wykonywanie zleceń lekarskich według obowiązujących procedur
Wymagania
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • gotowość do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy
  • wynagrodzenie od 1.700,00 Euro netto (na rękę) z wyksztalceniem w zawodzie nawet od 2.100,00 Euro netto.
  • Oplacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii Europejskiej w Niemieckiej Kasie Chorych
  • premię świąteczną i urlopową
  • pomoc polskiego koordynatora
  • możliwość wypłaty zaliczek
  • dodatkowe premie za polecenie pracowników
  • długoterminowe zlecenia z opcja na stale przejecie przez szpital lub dom starcow
  • pełny pakiet socjalny w Niemczech
  • nostryfikację dyplomu w Niemczech