Praca: Opiekun ekspozycji

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Opiekun ekspozycji
Miejsce pracy: Kwiatkówek
Numer: StPr/21/0248
OBOWIĄZKI:
1. Oprawadzanie w skansenie osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych.2. Pomoc przy konserwacji obiektów zabytkowych skansenu.3. Dbanie o czystosć i porządek w obrębie skansenu.4. Pomoc w organizacji wydarzeń i imprez masowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Dobry stan zdrowia
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie humanistyczne, mile widziane uprawnienia przepowdnika, mile widziana znajomośc języka angielskiego

Miejsce pracy:

Kwiatkówek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy