Operator zakładu przeróbki kruszyw

Praca: Operator zakładu przeróbki kruszyw

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Miejsce pracy: Adamów
Numer: StPr/22/1100
OBOWIĄZKI:
*Praca na terenie kopalni piaski/żwiru*Prowadzenie produkcji na zakładzie przeróbczym*Utrzymanie porządku i sprawności technicznej maszyn sortująco-kruszących i urządzeń linii technologicznej*Prowadzenie bezpiecznej i efektywnej produkcji na zakładzie przeróbczym*Dbanie o stan techniczny wszystkich urządzeń zakładu przeróbczego*Przeprowadzanie niezbędnych napraw i remontów urządzeń zakładu przeróbczego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: obsługa przesiewacza kruszyw

Miejsce pracy:

Adamów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku