Operator wydziału produkcji

Praca: Operator wydziału produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5795
OBOWIĄZKI:
- praca stojąca- motaż wiązek- drukowanie nadruków- obsługa maszyn w ruchu wymagająca sprawności fizycznej- wzrokowa kontrola jakości- lutowanie ścieżek- prace manualneGodziny pracy: 6-14, 14-22, 22-6.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

- doświadczenie na podobnym stanowisku- dobry wzrok

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi