Operator wprowadzania danych

Praca: Operator wprowadzania danych

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0127
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Specjalista ds. realizacji projektów dla klienta niemieckiego

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, Limanowskiego 179
Dodane: 2024-02-18
Twój zakres obowiązków: wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie opracowywanie i analiza danych dotyczących ogrzewania mieszkań i zużycia wody monitorowanie przebiegu procesu według wewnętrznych procedur...

Dodane: 2024-02-06