Praca: Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Wieruszów
Numer: StPr/22/0436
OBOWIĄZKI:
Przestrzeganie zasad BHP, wykonywanie poleceń kierownika, dbanie o miejsce pracyczynności operatora wózka widłowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: uprawnienia na wózki widłowe
Uprawnienia: uprawnienia UDT
Uprawnienia: współpraca w zespole

Wymagania dodatkowe:

Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : uprawnienia UDT[Umiejętność 1] : uprawnienia na wózki widłowe

Miejsce pracy:

Wieruszów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 24,76 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie