Praca: Operator walca


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Operator walca
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0293
OBOWIĄZKI:
PRACA NA TERENIE BUDOWY JAKO OPERATOR WALCA (MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA UPRAWNIEŃ NA KOSZT PRACODAWCY)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T
Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B


Wymagania inne:

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE - TAK

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach



Zobacz podobne oferty

h3

Operator urządzeń do przerobu ziarna zbóż

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Proboszczowice
Dodane: wczoraj
Przyjmowanie zboża od rolników, pobieranie prób, oczyszczanie zboża, sortowanie, kropienie.Obsługa maszyn i urządzeń młyńskich, wypakowywanie mąk i otrąb.Prace załadunkowe mąk i otrąb do...
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn szwalniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: wczoraj
obsługa maszyn szwalniczych polegająca na wykonywaniu kilkunastępujących po sobieoperacji szwalniczych w obrębie modelu Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: do przyuczenia
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn przędzalniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-07-12
- praca na produkcji przy obsłudze maszyn przędzalniczych- sortowanie nici i tkanin- umowa o pracę na czas określony: 18 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ

Operator urządzeń do produkcji elementów z betonu komórkowego

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Wykno
Dodane: 2024-07-10
praca przy linii produkcyjnejz obsługa maszyn, przygotowanie maszyn do pracy, pakowanie i kompletacja asortymentu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: dyspozycyjność Uprawnienia: umiejętność...
POZNAJ OFERTĘ