Operator urządzeń powielających

Praca: Operator urządzeń powielających

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/22/0512
OBOWIĄZKI:
Praca w Wydziale Dróg i Mostów/NABÓR staż F.P. alg. 6-m/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Zobacz podobne oferty

h3

Operator Maszyn

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: dzisiaj
obsługa maszyn wtryskowych i maszyn peryferyjnych dbanie o jakość produkcji współudział w projektach usprawniających wykształcenie min. zawodowe gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym, tzw....
POZNAJ OFERTĘ

Operator ładowarki

Silva Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Zadania na stanowisku: Załadunek i rozładunek surowca drzewnego Dbanie o stan techniczny pojazdu Obsługa rębaka na placu Oczekujemy: Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Wykształcenie min. zawodowe (mile...
POZNAJ OFERTĘ

Operator produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Nowy Kawęczyn
Dodane: wczoraj
PRACOWNIK PRODUKCJI- MONTAŻ STOJAKÓW TEKTUROWYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: SPRAWNOŚĆ MANUALNA Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ
POZNAJ OFERTĘ

Operator zagęszczarki

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2022-07-01
OBSŁUGA ZAGĘSZCZARKI PRZY ROBOTACH BRUKARSKICH Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe