Operator urządzeń do produkcji piwa i napojów

Praca: Operator urządzeń do produkcji piwa i napojów

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/20/1952
OBOWIĄZKI:
-obsługa maszyn i urządzeń do produkcji piwa i napojów;praca w trzyzmianowym systemie czasu pracy (6-14, 14-22, 22-6)Pracodawca użytkownik: "SULIMAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, NIP: 7710100275
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim