Operator urządzeń do produkcji elementów z betonu komórkowego

Praca: Operator urządzeń do produkcji elementów z betonu komórkowego

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Wykno
Numer: StPr/24/0060
OBOWIĄZKI:
praca przy linii produkcyjnej, obsługa maszyn, przygotowanie maszyny do pracy, pakowanie i kompletacja asortymentu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Wymagania inne:

gotowość do pracy w systemie zmianowymmile widzane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym

Miejsce pracy:

Wykno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim