Operator urządzeń do prania, prasowania i chemicznego czyszczenia tekstyliów

Praca: Operator urządzeń do prania, prasowania i chemicznego czyszczenia tekstyliów

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3726
OBOWIĄZKI:
- pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Zobacz podobne oferty

h3

Palacz Kotłów

ROLDROB S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: dzisiaj
Zakres obowiązków: Obsługa kotłów parowych – eksploatacja oraz nadzór nad procesem, monitoring temperatury i ciśnienia Utrzymywanie w sprawności technicznej urządzeń pomiarowych, pomocniczych i...
POZNAJ OFERTĘ

Operator obrabiarek zespołowych

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
wg. umowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Operator urządzeń

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- obsługa urządzeń do prania i prasowania- liczba godzin pracy wg potrzeb firmy: nie mniej niż 40 godzin tygodniowo- umowa zlecenie na okres 2 lat Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Operator zagęszczarki

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
OBSŁUGA ZAGĘSZCZARKI PRZY ROBOTACH BRUKARSKICH Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe