Operator urządzeń do końcowej obróbki płyt

Praca: Operator urządzeń do końcowej obróbki płyt

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/0495
OBOWIĄZKI:
wg zakresu czynności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Chęci do pracy

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

h3

Operator zagęszczarki

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: wczoraj
OBSŁUGA ZAGĘSZCZARKI PRZY ROBOTACH BRUKARSKICH Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2022-06-30
Obsługa i konserwacja obrabiarek sterowanych numerycznie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: obsługa obrabiarek Wymagania inne: [Inne] : PRACA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
POZNAJ OFERTĘ

Operator maszyn

Mikomax

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, Widzew
Zakres obowiązków: obsługa i konserwacja maszyny (m.in. piła formatowa, okleiniarka, centrum obróbcze, formatyzerka, centrum laserowe, prasa krawędziowa), kontrola jakości w ramach swojego stanowiska pracy,...

Operator urządzeń do prania, prasowania i chemicznego czyszczenia tekstyliów

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-06-29
- pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe