Operator urządzeń do cięcia folii i płyt

Praca: Operator urządzeń do cięcia folii i płyt

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/1828
OBOWIĄZKI:
obsługa termoformierki próżniowej, wykrawarki walcowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Książeczka sanepid

Wymagania inne:

staż pracy 3 miesiące na danym stanowisku,umiejętność obsługi termoformierki próżniowej i wykrawarki walcowej

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu