Praca: Operator strefy wytwarzania

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Operator strefy wytwarzania
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Numer: StPr/24/0069
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn wytwarzających i pakujących produkty farmaceutyczne, czynności manualne, wykonywanie poboru prób substancji, wykonywanie analiz, wykonywanie czyszczeń urządzeń obsługiwanych przy pomocy grupy substancji z grupy czyszczących, pomieszczeń działu produkcji i wszelkiego sprzętu, wypełnianie dokumentacji, asystowanie i pomoc pozostałym działom, obsługa monitora ekranowego, transport ręczny.Umowa o pracę na okres 18 miesięcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

umiejętność wykonywania czyszczeń urządzeń obsługiwanych przy pomocy grupy substancji z grupy czyszczących, pomieszczeń działu produkcji;umiejętność obsługi maszyn wytwarzających i pakujących produkty farmaceutyczne, wykonywania poboru prób substancji, wykonywania analiz;umiejętność wypełniania dokumentacji, asystowania i pomocy pozostałym działom, obsługi monitora ekranowego, transportu ręcznego.

Miejsce pracy:

Konstantynów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach