Praca: Operator Spycharki

Firma GruntBudowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną o ogólnopolskim zasięgu. Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Operator Spycharki
Miejsce pracy: woj. łódzkie
Do głównych obowiązków przyjętej osoby będzie należało:
  • obsługa maszyn budowlanych takich jak: spycharka gąsienicowa, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa;
  • dbanie o powierzony sprzęt, bieżąca konserwacja i drobne naprawy;
  • współpraca z zespołem realizującym projekt.
Wymagania lub mile widziane umiejętności związane ze stanowiskiem pracy:
  • posiadanie uprawnień oraz kwalifikacji do obsługi maszyn budowlano – drogowych;
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na spycharce;
  • mile widziana znajomość obsługi systemu sterowania Trimble;
  • wykształcenie zawodowe;
  • dobra organizacja pracy własnej i samodzielność przy wykonywaniu wytyczonych zadań;
  • zdolności manualne, dokładność, precyzja i estetyka wykonywanych prac;
  • gotowość do podjęcia pracy „od zaraz”;
  • gotowość do odbywania delegacji / dyspozycyjność – praca na terenie południowych i centralnych województw Polski;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • umiejętność pracy w grupie / zespole.
Oferujemy:
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego – podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobywanie nowych uprawnień na sprzęt budowlano – drogowy;
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę stałą z możliwością długoterminowej współpracy;
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • terminowo regulowane wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowania w delegacji wraz dojazdem;
  • posiłki regeneracyjne.

Zobacz podobne oferty

Operator maszyn budowlanych

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: dzisiaj
praca na budowach realizowanych przez firmę mile widziana praktyka w zawodzie; możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy.

Operator Mobilnej Wytwórni Betonu w Zespole Mobilnych Wytwórni Betonu

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Dodane: 2021-05-15
Wymagania formalne Wykształcenie zawodowe lub średnie. Mile widziane ukończone kierunki techniczne z zakresu budownictwa, elektryki, automatyki lub mechaniki; Doświadczenia w pracy na stanowisku operatora węzła...
POZNAJ OFERTĘ

Operator walca

Remitent sp. z o. o.

Dodane: 2021-05-12
Miejscem pracy są budowy aktualnie realizowane przez spółkę (cała Polska). Siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach. Miejsce pracy: Cała Polska WYMAGANIA: kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku...
POZNAJ OFERTĘ

Operator Ładowarki Teleskopowej

Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A.

Dodane: 2021-05-11
Opis stanowiska: Obsługa ładowarki teleskopowej MANITOU MRT 2150 Wymagania: Z uprawnieniami 1 kategorii WJO Posiadających prawo jazdy kat. B Gotowych do pracy na kontraktach realizowanych na terenie całego kraju.