Operator przenośników taśmowych

Praca: Operator przenośników taśmowych


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Operator przenośników taśmowych
Miejsce pracy: Chrząszczew
Numer: StPr/24/0265
OBOWIĄZKI:
Obsługa, kontrola i konserwacja pojedyńczych przenośników taśmowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chrząszczew


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej



Zobacz podobne oferty

h3

Operator maszyn i urządzeń przemysłowych

ManpowerGroup

Lokalizacja: łódzkie/ Ozorków
Dodane: 2024-07-09
Zadania: Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonych (brygadziści, kierownik) Realizowanie produkcji w oparciu o plany produkcyjne Realizowanie produkcji oraz wszystkich poleceń przełożonych z zapewnieniem...
POZNAJ OFERTĘ

Operator urządzeń powielających

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2024-07-08
Praca w Wydziale Geodezji i Kartografii/nabór staż F.P. ALG. / Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Operator urządzeń do produkcji pieczywa

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Biała Rawska
Dodane: 2024-07-07
Obsługa automatu do bułek. Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Operator ładowarki

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Marchaty
Dodane: 2024-07-05
Prace związane z obsługą ładowarki np. przewóz materiałów na budowę. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Operator koparkoładowarki Uprawnienia: obsługa koparko-ładowarki Wymagania inne: Wykształcenie zasadnicze...
POZNAJ OFERTĘ