Praca: Operator okleiniarki


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Operator okleiniarki
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/21/0031
OBOWIĄZKI:
- obsługa maszyn i urządzeń produkujących profile okiennewynagrodzenie 17 zł/godz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: motywacja


Wymagania inne:

staż pracy min. 6 m-cy na produkcji

Miejsce pracy:

Rzgów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód



Zobacz podobne oferty

Technik / konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- nadzór techniczny nad obiektem, maszynami i urządzeniami- samodzielne realizowanie drobnych prac konsrewacyjnych/naprawczych- przegląd, konserwacja i bieżące naprawy systemów techniki basenowej wraz z chlorownią,...
POZNAJ OFERTĘ

Blacharz samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Borowiecko
Dodane: wczoraj
Naprawy blacharskie pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Zawód: Blacharz samochodowy* (wymagany staż - lata: 3) Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Ślusarz - pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: wczoraj
-rozbiórka wózków wagonowychstawka wynagrodzenia: podstawa plus premia Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: podstawowe umiejetności ślusarskie, mechaniczne
POZNAJ OFERTĘ

Archiwista zakładowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
prowadzenie składnicy akt, dbanie o stan bezpieczeństwa przechowywanej dokumentacji, przeprowadzanie skontrum dokumentacji, porządkowanie dokumentacji przejętej w latach wcześniejszych będącej w stanie...
POZNAJ OFERTĘ