Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Praca: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/21/0431
OBOWIĄZKI:
obsługa obrabiarek numerycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:

Obsługa obrabiarek numerycznych; bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu