Praca: Operator myjni

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Operator myjni
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/22/0615
OBOWIĄZKI:
mycie, regeneracja i konserwacja powłoki lakierniczej auta, kół, szyb, elementów chromowanych, czyszczenie, regeneracja i konserwacja przestrzeni pasażerskiej oraz towarowej samochodów, wystawianie paragonów i faktur, obsługa klienta, przyjmowanie i wydawanie pojazdów oraz towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: komunikacja ustna/komunikatywność
Uprawnienia: Dyspozycyjność

Wymagania inne:

- praca w godz. 09.00 - 17.00

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli