Praca: Operator maszyny


Młodzieżowe Centrum Kariery Kutno
Operator maszyny
Miejsce pracy: Kutno
Numer: 16/9/2022
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn, przestrzeganie przepisów BHP, efektywna praca w zespole, sumienne wykonywanie zadań
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Komunikatywność i pogoda ducha, Zaangażowanie i motywacja do pracy, gotowość do pracy w systemie zmianowym

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Kutno



Zobacz podobne oferty

h3

Młodszy nastawiacz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- zatrzymywanie i uruchamianie maszyn- zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych- zmiana form wtryskowych zgodnie z dokumentacją- godziny pracy: 6.00 - 14.00; 14.00 - 22.00; 22.00 - 6.00 Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Gospodarki Materiałowej

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
obsługa podległych maszyn i urządzeń pomocniczych zapewnianie odpowiedniej wydajności i efektywności podległych maszyn konserwacja i utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń do dozowania materiału prowadzenie...
POZNAJ OFERTĘ

Młodszy operator produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2023-02-06
Obsługa maszyn i procesów produkcyjnych, higiena maszyn, pomieszczeń, urządzeń oraz kontrola procesów produkcyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Operator linii pakujących

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Stryków
Dodane: 2023-02-06
Obsługa urządzeń pakujących włączając w to ich przezbrajanie, przygotowanie oraz regulowanie. Obsługa, prowadzenie, nadzór i kontrola procesów produkcyjnych, zgodnie z przyjętymi procedurami, instrukcjami....
POZNAJ OFERTĘ