Praca: Operator maszyny


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Operator maszyny
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/24/0546
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyny KTJS-1031B, Stosowanie programów komputerowych wspomagających wykonywanie zadań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność


Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyny KTJS-1031B

Miejsce pracy:

Rzgów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód



Zobacz podobne oferty

h3

Operator maszyn i urządzeń przemysłowych

ManpowerGroup

Lokalizacja: łódzkie/ Ozorków
Dodane: wczoraj
Zadania: Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonych (brygadziści, kierownik) Realizowanie produkcji w oparciu o plany produkcyjne Realizowanie produkcji oraz wszystkich poleceń przełożonych z zapewnieniem...
POZNAJ OFERTĘ

Operator przenośników taśmowych

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Chrząszczew
Dodane: 2024-07-22
Obsługa, kontrola i konserwacja pojedyńczych przenośników taśmowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Operator / Operatorka

POLPHARMA S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Sieradz
Dodane: 2024-07-22
Zadania: Obsługa i czyszczenie urządzeń produkcyjnych Kontrola przebiegu procesów technologicznych pod względem jakościowym i ilościowym przy zachowaniu zasad BHP, P.POŻ., GMP Prowadzenie niezbędnej dokumentacji...
POZNAJ OFERTĘ

Operator Maszyn

JTI Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Stary Gostków
Dodane: 2024-07-22
Co przygotowaliśmy dla Ciebie? Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej Możliwość rozwoju zawodowego Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka...
POZNAJ OFERTĘ