Operator maszyn/operator malarni

Praca: Operator maszyn/operator malarni

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Miejsce pracy: Koluszki
Numer: StPr/21/0355
OBOWIĄZKI:

Praca na stanowi usytuowanym w obszarze produkcji w hali zamkniętej wentylowanej. Praca w pozycji zmiennej chodzenie, stanie, siedzenie. Obsługa maszyn i urządzeń obróbki skrawaniem takie jak: prasy, obrabiarki, frezarki / tokarki oraz maszyny sterowanie numerycznie. Wykonywanie pracy przy procesie malowania KTL oraz malowania proszkowego. Obsługa urządzeń pomiarowych, komputera. Zawieszanie i zdejmowanie detali do malowania na linii i zdejmowanie je po malowaniu. Obsługa ręcznych maszyn, narzędzi i urządzeń oraz manipulatora mechanicznego. W razie potrzeby wykonywanie analizy chemicznej w laboratorium znajdującym się na hali produkcyjnej, może zajść konieczność uzupełniania chemii w wannach. Obsługa maszyn CNC, malarni, stanowisk montażowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność pracy w pozycji zmiennej: chodzenie, stanie, siedzenie; [Umiejętność 1] : Umiejętnośc Pracy na stanowisku usytuowanym w obszarze produkcji w hali zamkniętej wentylowanej;

Miejsce pracy:

Koluszki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód